Коронамаркетинг – розвиток бізнесу в період карантину

Оприлюднено
коронамаркетинг

Всім відомо, що карантин вплинув не тільки на повсякдення, але й на економіку і кожен бізнес в загальному. Ширяться чутки що така криза затягнеться й на тривалий час після карантину тому для підтримки будь-якого бізнесу важливо правильно направити всі зусилля, щоб максимально забезпечити функціонування та забезпечити ріст доходів. Одним із найпопулярніших каналів залучення клієнтів чи покупців в цей період є інтернет. Це не дивно, що сьогодні для будь-якого закладу потрібно бути присутнім в онлайні, адже більшість користувачів в період карантину шукають інформацію саме там. Проте, що робити в існуючих реаліях, якщо ваш вид діяльності не передбачає виходу в інтернет і надає послуги тільки в офлайні або ви стаціонарний продуктовий магазин який і не задумувався над розширенням? Давайте проаналізуємо.

Комунікація з клієнтами – важливий елемент для успішного бізнесу

Запорукою успіху в наш час є комунікація з потенційними клієнтами – зараз важливо не лише продавати, але й розказувати аудиторії що ви робите. Навіть якщо це не приносить прибутку в саме цей час, такі дії будуть притягувати потенційну аудиторію і позитивно налаштовуватимуть на вибір у майбутньому. 

Всі в онлайн – карантин дав додатковий поштовх

В теперішній період люди сидять більше вдома і це заставляє їх шукати більше. Розкрутка в інтернеті в цьому випадку є одним із найкращих та найдешевших інструментів і дає низку переваг:

  1. Проведіть аудит своїх послуг, визначте які з них ви можете надавати з доставкою додому. Практично завжди можна здійснити таку оптимізацію діяльності. Це дасть можливість вашим існуючим клієнтам залишатися з вами і надалі.
  2. Люди поважають турботу і прихильність – покажіть їм це. Ви дотримуєтесь стандартів безпеки в період карантину? Якщо так – розповідайте про це. Пишіть в новинних сайтах, соціальних мережах та інших веб-ресурсах. Таким чином ви станете місцем де люди відчуватимуть себе в безпеці. Знову ж таки ключовим фактором є онлайн присутність в інтернеті.
  3. Використовуйте безкоштовні канали комунікації в інтернеті, створіть власне представлення. Навіть якщо воно маленьке в наш час це відіграватиме роль. Створіть точки Google Maps та Яндекс картах,  зареєструйте компанію в соціальних мережах та запросіть знайомих, рідних та існуючих клієнтів. Також є багато локальних сайтів де можна розмістити інформацію – каталоги, дошки оголошень, форуми, сайти новин – розміщуйте там інформацію, деякі з таких сайтів дуже добре ранжуються що дає високі шанси на те, щоб вас побачили.
  4. Слідкуйте за конкурентами. Більшість із них вже обрали онлайн канал як основний і після закінчення кризи їхнє представництво в онлайні і залишиться, а позиції на ринку тільки підсиляться. Важливо йти в ногу з часом. Створіть власний сайт-візитку та оптимізуйте його. Так ви будете мати велику конкурентність в інтернеті і утримувати високі позиції в пошуку. В нас можна безкоштовно проконсультуватися по питаннях SEO-просування та реклами. Це допоможе вам зрозуміти вектор напрямку виходу в онлайн і отримати перші звернення.
  5. Займайтесь благодійністю. Після будь-яких благодійних, корисних чи соціальних внесків люди з вдячністю відзначатимуть вас чи ваш бренд у своїх розповідях і позитивно відгукуватимуться. Імідж тільки зростатиме і позитивно впливатиме на розвиток бізнесу.

Це тільки кілька перевірених варіантів та ідей, які не є новими і які вже давно використовують. В кризу можливо все, але як це реалізувати – вирішувати вам. Щоб встояти – потрібно прийняти виклик. Все навколо змінюється і частина ринку перероджується заново. Тому в такі моменти можна загартувати бізнес, щоб в подальшому надолужити вимушені втрати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *