Netif

Локальна розкрутка сайту у Львові, Тернополі, Чернівцях та інших регіонах

Це така сама розкрутка сайтів, як звичайне SEO, тільки орієнтована вона лише на клієнтів з певної місцевості. Цей метод – правильний вибір компаній, які надають послуги тільки місцевим замовникам, нічого не відправляють в інші регіони або країни, не пропонують послуги іноземцям, які планують прибути в місто, і тому подібне.

Локальна пошукова розкрутка сайтів має ряд переваг над стандартним просуванням:

  • Дешевше, ніж будь-яка менш масштабна й трудомістка робота;
  • Спрацьовує швидше, тому що чим менший ринок – тим нижча на ньому конкуренція і тим простіше вийти на перші позиції по ключових запитах, навіть якщо на початку шляху Ваш сайт від них украй далекий;
  • Довший ефект при відмові від подальшого просування сайту. Можна вивести його в топ регіону і більше нічого не робити – звісно, він буде «сповзати» у видачі, але значно повільніше, ніж на більш конкурентних ринках;
  • Можливість подальшого розвитку й на інші регіони. Якщо Ви плануєте в подальшому не обмежувати свій бізнес локально, а й розширюватися на інші регіони, тоді стратегію просування можна гнучко змінювати практично не втрачаючи позицій.

Якщо компанія планує працювати на ринку довго й успішно, то сайту необхідні заходи підтримки і періодичне оновлення/допрацювання. Крім цього, потрібно пам’ятати, що алгоритми ранжування у пошуковиків весь час змінюються, і якщо така зміна відбудеться, коли Вашим сайтом не займаються фахівці, він може просто рухнути у видачі, а це миттєво відіб’ється на прибутку.

Особливості локальної SEO розкрутки сайтів

У загальному перелік робіт аналогічний роботам при звичайній розкрутці сайтів. У будь-якому випадку потрібен SEO-оптимізований, сучасний та юзер-френдлі сайт з контентом, що регулярно оновлюється. Деякі завдання при локальній розкрутці можуть бути вирішені дешевше (наприклад, співпраця з місцевими веб-ресурсами для розміщення посилань коштує дешевше, і їх кількість може бути досить невелика). Також при локальній розкрутці додаткову увагу приділяють територіальному фактору, який вносить деякі корективи. З урахуванням регіону складається або коригується перелік пошукових запитів, а також він впливає на аналіз цільової аудиторії і конкурентів. Оскільки кожна територія має свої особливості, їх можна виділити і враховувати при роботі, а в результаті – отримати точніше налаштовані інструменти для конкурентної боротьби за залучення покупців. У ряді випадків при локальному просуванні дають дуже хороший ефект допоміжні інструменти, такі як контекстна реклама або просування в соціальних мережах. За допомогою першого можна оповістити потенційних клієнтів про появу нових продуктів і послуг, не розпорошуючи бюджет. А другий спосіб може допомогти в збільшенні лояльності аудиторії: територіальна близькість у цьому випадку має важливе емоційне значення.

Ефективність локального просування сайтів в регіонах

Добре вивчивши потреби аудиторії та пропозиції конкурентів, можна не просто вивести сайт на високі позиції при ранжуванні по регіону, а й грамотно відпрацьовувати проблеми, характерні для клієнтів з конкретного міста або області. Наприклад, для якоїсь сфери поширеною проблемою є занадто довга доставка, а десь компанії погано вибудовують взаємодію з аудиторією – ці питання можна вирішувати, створюючи тим самим УТП і оголошуючи про неї на своєму сайті. У будь-якому випадку, локальне просування приведе клієнтів до компанії швидше і дешевше, ніж рекламна кампанія з великим територіальним охопленням. Основним пріоритетом нашої агенції є не тільки локальна пошукова розкрутка, а й розвиток Вашого бізнесу в інтернеті загалом.