Netif

Просування та оптимізація сайту в Івано-Франківську та регіонах

Як швидко й самостійно визначити, чи потрібна Вам послуга SEO-просування сайту, або можливо, бізнес зможе розвинутися без нього:

 1. Дайте відповідь на запитання: чи заходить в інтернет ваша цільова аудиторія?
 2. Якщо так – уявіть себе власним потенційним клієнтом і наберіть у пошуковій системі фразу, за якою він може знайти послугу або товар, що Ви пропонуєте. Наприклад: «Доставка піци в Івано-Франківську», «Іноземна мова онлайн…», або «Установка міжкімнатних дверей…» Ви побачили свою компанію в перших рядках видачі? Ні? Ласкаво просимо в Netif agency, компанію з просування сайтів в Івано-Франківську! Ми допоможемо Вам і Вашим клієнтам знайти один одного!
Коротко про SEO

Це комплекс робіт з «налаштування» сайту під алгоритми пошукових систем і під ті фактори, які збільшують лояльність пошукових систем до сайту. Це потрібно, щоб вивести бізнес на перші позиції пошукової видачі, а також зробити його більш привабливим для пошукових роботів і клієнтів. Ідеально оптимізований проект відбирає у конкурентів перші позиції у видачі й не віддає їх, а клієнтів – приваблює, захоплює і мотивує зробити замовлення. 

Чим SEO-оптимізація краща за інші способи просування

Цей метод не виключає використання інших способів просування, у кожного свої цілі, методи й особливості. Проте SEO дає тривалий результат: навіть якщо не підтримувати сайт після виведення в топ, якийсь час він зберігатиме позиції і залучатиме аудиторію, у той час як у випадку з контекстною рекламою натовп відвідувачів вичерпається миттєво після припинення кампанії. У порівнянні з SMM, SEO не діє точково: не потрібно постійно бути на зв’язку, безупинно вигадувати інфоприводи та активності для аудиторії, щоб вона про вас не забувала (витрачаючи гроші на все це, зрозуміло). Інші інструменти є ситуативними, допоміжними і безумовно корисними, але пошукове просування сайту – універсальне рішення для компаній, які планують довго й успішно працювати на інтернет ринку. 

Що входить в пошукову оптимізацію й просування від Netif agency:

 • Аудит SEO: на цьому етапі визначається семантичне ядро, планується доробка контенту з урахуванням переліку запитів для залучення клієнтів.
 • Аудит структури та юзабіліті. Напевно, Ви швидко залишаєте сайти, які по півхвилини відкривають кожну сторінку, де незрозуміла навігація, непривабливий юзабіліті, а елементи дизайну роз’їжджаються? Інші люди теж з них швидко йдуть. Ми перевіримо, чи немає у користувачів проблем взаємодії з вашим веб-сервісом і наскільки він оптимізований в цьому плані.
 • Перевірка та оптимізація внутрішньої роботи сайту: це впливає і на «враження» пошукових систем, і на зручність користувачів.
 • Аналіз очікувань клієнтів (що вони хочуть, а що у них вже є?), аналіз ринку і конкурентів (що їм вдалося, а що не дуже?).
 • Підготовка контенту, робота з посиланнями, розширення присутності компанії в Інтернеті, прив’язка до соціальних мереж. 

Це тільки дуже невеликий і основний перелік робіт. Наспрвді моментів для впровадження та виправлення є набагато більше і всі вони залежать від поточного стану веб-ресурсу а також конкуренції в ніші. 

Основною перевагою пошукової оптимізації сайтів від Netif agency є те, що розробку стратегії та всі роботи по сайту – від програмування до копірайтингу можемо вести ми. Таким чином Вам не потрібно звертатись до інших фахівців, щоб виправити недоліки після SEO-аудиту, Ви отримуєте повноцінне рішення де всі роботи входять в ціну просування. Можемо співпрацювати над проектом як і частково, так і комплексно.

Просування сайтів: ціни в Івано-Франківську

Вартість послуг, як і час робіт, залежать від ряду факторів:

 • пошукова система, в якій буде вестися SEO-оптимізація та розкрутка;
 • ринок, на якому працює компанія;
 • локація, де вона надає послуги;
 • популярність і конкуренція цього ринку;
 • вік сайту, його стан, нинішні позиції у видачі, історія взаємодії з пошуковими системами
  і клієнтами.

Це тільки невеликий перелік показників, які впливають перелік робіт по оптимізації, які потрібно провести, і на терміни виведення сайту в ТОП, на складність його утримання на потрібних позиціях. Це все, відповідно, відбивається на вартості. Тому назвати її можна тільки орієнтовно після попереднього аналізу.

На самому початку співпраці ми обов’язково здійснюємо аудит сайту, складаємо список потрібних запитів і пропонуємо  варіанти для пошукової оптимізації та виведення сайту в ТОП. Таким чином ми визначаємось із вартістю робіт та термінами досягнення результатів.