Netif

Розробка інтернет-магазинів

Веб-сайт – необхідний інструмент для ведення будь-якого бізнесу. У сучасному світі практично кожен підприємець має свій інтернет-магазин. Розробка інтернет-магазину дає можливість вивести Ваш бізнес на новий рівень та реалізувати товари з найнижчими витратами в порівнянні з офлайн, розширити мережу збуту та залучити нових покупців.
Ключовим аспектом є те, що автоматизація процесу покупки дає можливість економити витрати на персонал.

Основні переваги інтернет-магазину в наш час:

  • Не займає у власника сайту багато часу;
  • Не потрібно набирати персонал;
  • Не потрібно винаймати/купляти приміщення для товару і т.п.

Це тільки частина основних козирів інтернет-магазинів.
Люди маючи свій бізнес (малий, середній, великий) хапускають сайт, тим сами збільшують свою торгову площадку та охоплюючи більшу кількість покупців.
Сьогодні, майже невід’ємним додатком для збільшення аудиторії до сайту є SEO-розкрутка. Яким би не був Ваш веб-ресурс, все одно потрібна розкрутка для подальшого просування в топ пошукових систем.

Веб-агенства надають безліч послуг окрім розробки сайту, дизайну і т.п. Так само і в нас послуги просування сайту додаються до розробки. Тобто клієнту вже не потрібно звертатись до багатьох людей для отримання кінцевого результату (готового сайту і його просування).

Перейдемо до переваг і недоліків веб-агенств і фрілансерів.

Переваги веб-агенцій:

В них працює велика кількість спеціалістів які займаються розробкою у вузькій сфері діяльності. Таким чином це вже дає велику перевагу над фрілансером. У веб-агенстві існує своя ієрархія за допомогою якою, Ваші замовлення будуть виконані в самі короткі терміни.

Можливості та ресурси у фрілансерів:

Фрілансер в більшості випадках являється однією людиною яка повністю бере відповідальність на себе. З одного боку це не так і погано, але якщо розібратись над тим, які завдання на неї можуть зрушитись, то це може повпливати на якість проекту, час роботи та ціну. Не рідко фрілансери змушені відмовлятись від роботи, а все тому що у них не вистачає часу і досвіду.

У веб-агенстві все по-іншому. Тут працюють люди, які окремо розробляють дизайн, структуру та захист сайту, тому Ваш сайт може бути готовим в самий короткий термін, а якість роботи буде на найвищому рівні.

Що впливає на вартість розробки інтернет-магазинів

На технічну розробку сайту для фрілансера може піти від двох до чотирьох тижнів і більше, в залежності від вимог замовника. Порівняно з веб-агенством, це є великою різницею, тому що на виконання сайту середньої тяжкості для агенції вистачає всього-на-всього до двох з половиною тижня (тут теж все залежить від замовника). По цінах роботи, фрілансери являються трохи дешевшими ніж ті ж самі роботи веб-агенств. Наприклад за звичайний інтернет-магазин без художньої стилістики і мінімум функціоналу фрілансери можуть брати від 300$, в той час коли веб-агетво зробить для вас все на найвищому рівні приблизно за 500$, але при цьому Ви будете мати повнофункціональний сайт з унікальним шаблоном в найкоротші строки.