Netif

SEO аудит сайту

У списку послуг web-студій особливе місце займає пошуковий або SEO аудит. На жаль, не всі власники й керівники інтернет-проектів розуміють важливість і значення комплексної перевірки сайту. SEO аудит рекомендується проводити перед початком просування, а також на стадії доопрацювання чи редизайну (оновлення) ресурсу. Уявіть ситуацію:

  • Ви витрачаєте значні кошти на просування, але ваш інтернет-магазин ніяк не може потрапити на перші сторінки видачі пошукових систем або з незрозумілих причин різко втратив позиції;
  • Ваша комерційна пропозиція нічим не поступається конкурентам і, можливо, навіть більш вигідна, однак Ви чомусь не можете зайняти більш високу позицію, ніж конкуренти;
  • Незважаючи на всі старання, у Вас не виходить збільшити користувацький трафік та відвідуваність інформаційного або новинного сайту;
  • Пошуковий трафік ніби є, але не по тих ключових запитах, на які ви розраховували і т.д.

У подібних ситуаціях перед тим, як вкласти гроші в якісь маркетингові та рекламні заходи, важливо з’ясувати причину проблем, що виникли, інакше кошти, витрачені на розкрутку, пропадуть даремно. SEO аудит також проводять у профілактичних цілях: для своєчасного внесення змін на сайті в разі запуску нових технологій ранжирування та для виключення ризиків попадання в фільтри пошукових роботів.

Навіщо потрібен грамотний SEO аудит для веб-ресурсу

Заощадити бюджет і спланувати чіткий, ефективний план дій з просування сайту допоможе грамотний SEO аудит. Результати такого аналізу дозволяють виявити й усунути слабкі місця інтернет-ресурсу. За результатами перевірки замовник отримує детальні інструкції – що і як можна і потрібно виправити. Виконавши рекомендації, ви зможете:

  • Знизити витрати на просування.
  • Поліпшити позиції у видачі.
  • Збільшити потік відвідувачів.
  • Покращити поведінкові чинники.
  • У загальному підсумку – підвищити конверсію та прибуток.

Як показує наш досвід, у середньому аудиторський звіт включає не менше 20-40 вказівок, що стосуються необхідних змін. Для кожного сайту розробляється свій алгоритм дій, який враховує виявлені помилки, а вони у кожного проекту свої.

Терміни та ціни проведення аудиту сайту нашою агенцією

Залежно від обсягу та особливостей сайту перевірка й підготовка рекомендацій у середньому займає від двох до п’яти днів. Підсумкова вартість SEO аудиту визначається індивідуально й узгоджується до початку проведення робіт. Усі клієнти отримують детальну всебічну консультацію. SEO аудит передбачає перевірку основних факторів внутрішньої та зовнішньої оптимізації. Необхідний обсяг робіт у кожному випадку обговорюється індивідуально. У тому випадку, коли потрібен комплексний аналіз, проводяться наступні роботи:

  • Програмно-технічний аудит (перевіряється швидкість завантаження сторінок, адаптивність та кросбраузерність ресурсу, наявність технічних помилок та ін.).
  • Пошуковий аудит (аналіз семантичного ядра і позицій сайту за ключовими словами, аналіз вихідних посилань і вхідної маси посилань, аналіз показників трастовості тощо).
  • Юзабіліті аудит (аналіз структури сторінок, аналіз форм, кнопок та інших інтерактивних елементів, від яких залежить ступінь зручності сайту для користувачів).
  • Контентний аналіз (перевірка й оцінка контенту, що розміщений на сторінках сайту – його корисність, цікавість, актуальність, а також наявність title, description, заголовків h1, h2 та ін.).

При проведенні SEO аудиту використовуються ручні й автоматизовані методи, що дозволяють отримати точну й об’єктивну оцінку. Зв’яжіться з нами, якщо Вас турбують низькі позиції у пошуку або якщо Ви шукаєте спосіб ефективно використовувати бюджет на просування бізнесу в інтернет-мережі. Професійний SEO аудит позбавить від непотрібних витрат і допоможе створити сприятливі умови для проведення результативних рекламних та маркетингових кампаній.