Netif

Розробка сайтів

Створити сайт можна за короткий час. Багато хто вважає, що сайт компанії – це зайві витрати, але це не так. Насправді запуск простого сайту обійдеться недорого, навіть якщо використовувати платний шаблон.

Перелічимо переваги при створенні сайту в Netif agency:

 • Ви стаєте власником свого сайту і маєте повний доступ до керування всіма процесами сайту і його конфігураціями;
 • Невисокі системні вимоги. Наші сайти працюватимуть на любому хостингу;
 • Сьогодні швидкість роботи сайту важлива як ніколи. Ми забезпечуємо цю швидкодію сайту і не урізаємо функціонал;
 • SEO-оптимізація. Ми створюємо сайти, які легко просунути в топ пошуків за допомогою внутрішньої SEO-оптимізації;
 • Легка адмін-панель. Ми створюємо зручну панель керування в якій все поставлено по поличках і вам не прийдеться довго в ній розбиратись;
 • Можливість створити багатомовний сайт;
 • Відкритий код. Якщо Ви вирішите передати управління сайтом іншим підрядникам – вони легко розберуться в ньому.

На яких платформах ми розробляємо сайти

Ми не рекомендуємо  використовуємо готові платформи для розробки сайтів, ми створили свою унікальну платформу, яка відповідає всім сучасним вимогам пошукових систем. Проте, за бажанням замовника, ми теж розробляємо сайти на стандартних CMS.

Які сайти ми розробляємо

Ми розробляємо різноманітні сайти. Унікальність полягає в тому, що ми передаємо повністю задум замовника і втілюємо його ідеї в реальність, до того всього ми робимо окрім гарного вигляду зручний функціонал і простоту в адмініструванні сайту. Просування сайту – такий важливий етап роботи, як і створення веб-ресурсу. Адже навіть досконалий проект загубиться у мережі, якщо не працювати над його оптимізацією. Разом з розробкою, пропонуємо налаштувати ефективний потік потенційних та реальних клієнтів в інтернеті. Ми проведемо усі етапи оптимізації сайту для його включення в ТОП пошукових систем. При розробці сайтів проводиться адаптація до подальшого просування.

Наша команда не боїться труднощів і великого обсягу роботи, тому ми розробляємо сайти від односторінкових до великих інтернет-магазинів.
Під час створення ми орієнтуємось на те, щоб сайт приносив дохід, адже ”Ваш дохід – наш пріоритет!”

Ми створюємо і просуваємо комерційні сайти та інтернет-магазини з 2012 року. За цей час ми зробили понад 50 проектів і продовжуємо нарощувати досвід в цій сфері. Розуміючи, що кожен замовник бажає отримати робочий сайт за прийнятною ціною, ми сфокусувалися на пошуку мінімальної вартості не погіршуючи якість. І знайшли золоту середину – на даний момент вартість розробки сайту в нашому агентстві починається від 2000 грн при терміні запуску проекту від 14-ти робочих днів.

Процес розробки сайту:

 • Ціль. Визначаємо основні завдання, які в майбутньому буде виконувати ресурс.
 • Технічне завдання. В ТЗ прописуються деталі та головні аспекти розробки сайту.
 • Програмування. Команда програмістів займається створенням всіх важливих сторінок.
 • Запуск проекту. Тестування, перевірка та запуск вашого проекту. При невеликих вимогах, створити сайт можна за короткий час.

Створити, чи в багатьох випадках, оновити сайт в наш час – необхідна річ, для повноцінного функціонування практично будь-якого бізнесу.